Ballerup Rideklub

Championats point Pony Spring 2018

Championats Point Pony spring 2018 Opdateret: 12/11
1 Isabella Friis / Crosskeys Queen (kat. 1) 134 Point
2 Sarah Mansa Hansen / Armani (kat. 2) 91 Point
3 Laura Søgren Gade / Bryggergårdens Fyrst Atlantis (kat. 2) 42 Point
4 Laura Søgren Gade / Majse (kat. 2) 14 Point
5 Laura Søgren Gade / Sheila (kat. 1) 13 Point
6 Laura Søgren Gade / Midnigths Golden Magic (kat. 3) 4 Point
7 Maja Victoria Juul Jørgensen / Svanebo’s Leonardo 4 Point
8 Karla Hammerich Lux Toft / DYFFRYNGWY CYMRO (kat. 1) 4 Point
9 Laura Søgren Gade / Svanebo’s Leonardo (kat. 1) 2 Point
10 Esther Jellesmark / Majse (kat. 2) 1 Point
Isabella Friis/Crosskeys Queen (kat. 1)
Dato klub stævnetype klasse placering point
29-12-2017 ØKR d-stævne LC (80) 2 10
20-01-2018 BNR d-stævne LC (80) B0 2
26-01-2018 BAL c-stævne LC (80) B0 4
26-01-2018 BAL c-stævne LB (90) B0 6
20-05-2018 BAL e-stævne LD (70) 1 6
20-05-2018 BAL e-stævne LC (80) 2 10
02-06-2018 BAL c-stævne LB* (85) 1 36
02-06-2018 BAL c-stævne LB** (90) 3 24
23-06-2018 HIRK d-stævne LC (80) 2 10
29-07-2018 HUR d-stævne LC (80) B0 2
29-07-2018 HUR d-stævne LB* (85) 2 15
01-08-2018 NSR d-stævne LB** (90) B0 3
10-08-2018 KARR c-stævne LB* (85) B0 6
I alt 134
Laura Gade/Sheila (kat. 1)
Dato klub stævnetype klasse placering point
15-06-2018 ESP c-stævne LE (60) B0 2
01-08-2018 NSR d-stævne LD (70) B0 1
01-08-2018 NSR d-stævne LC (80) B0 2
19-08-2018 NSR c-stævne LC (80) B0 4
06-10-2018 BAL c-stævne LC (80) B0 4
I alt 13
Laura Gade/Majse (kat. 2)
Dato klub stævnetype klasse placering point
26-12-2017 HIS c-stævne LC (70) B0 4
26-12-2017 HIS c-stævne LC (70) B0 4
26-01-2018 BAL c-stævne LC (70) B0 4
01-06-2018 BAL c-stævne LD (60) B0 2
I alt 14
Laura Gade/Midnigths Golden Magic (kat. 3)
Dato klub stævnetype klasse placering point
26-01-2018 BAL c-stævne LC (60) B0 4
I alt 4
Maja Victoria Juul Jørgensen/Svanebo’s Leonardo (kat. 1)
Dato klub stævnetype klasse placering point
01-06-2018 BAL c-stævne LE (60) B0 2
01-06-2018 BAL c-stævne LD (70) B0 2
I alt 4
Karla Hammerich Lux Toft / DYFFRYNGWY CYMRO (kat. 1)
Dato klub stævnetype klasse placering point
17-06-2018 HHR d-stævne LE (60) B0 1
17-06-2018 HHR d-stævne LD (70) B0 1
23-06-2018 HIRK d-stævne LD (70) B0 1
23-06-2018 HIRK d-stævne LD (70) B0 1
I alt 4
Sarah Mansa Hansen / Armani (kat. 2)
Dato klub stævnetype klasse placering point
22-07-2018 RKV c-stævne LD (60) B0 2
22-07-2018 RKV c-stævne LD (60) B0 2
29-07-2018 HUR d-stævne LC (70) B0 2
29-07-2018 HUR d-stævne LC (70) B0 2
01-08-2018 NSR d-stævne LC (70) B0 2
01-08-2018 NSR d-stævne LC (70) B0 2
11-08-2018 EGE d-stævne LB* (75) 1 18
26-08-2018 BAL d-stævne LC (70) B0 2
01-09-2018 SHD c-stævne LD (60) B0 2
01-09-2018 SHD c-stævne LC (70) B0 4
19-09-2018 HUR d-stævne LB* (75) 1 18
05-10-2018 BAL c-stævne LC (70) B0 4
05-10-2018 BAL c-stævne LC (70) B0 4
06-10-2018 BAL c-stævne LC (70) B0 4
06-10-2018 BAL c-stævne LC (70) B0 4
21-10-2018 ØKR d-stævne LC (70) B0 2
21-10-2018 ØKR d-stævne LB (80) B0 3
28-10-2018 HIS c-stævne LC (70) B0 4
09-11-2018 SLR c-stævne LC (70) B0 4
09-11-2018 SLR c-stævne LB (80) B0 6
I alt 91
Laura Søgren Gade / Svanebo’s Leonardo (kat. 1)
Dato klub stævnetype klasse placering point
29-07-2018 HUR d-stævne LD (70) B0 1
29-07-2018 HUR d-stævne LD (70) B0 1
I alt 2
Esther Jellesmark / Majse (kat. 2)
Dato klub stævnetype klasse placering point
26-08-2018 BAL d-stævne LD (60) B0 1
I alt 1
Laura Søgren Gade / Bryggergårdens Fyrst Atlantis (kat. 2)
Dato klub stævnetype klasse placering point
23-09-2018 DSP d-stævne LB** (80) 1 18
29-09-2018 NF d-stævne LB** (80) 1 18
05-10-2018 BAL c-stævne LB** (80) B0 6
I alt 42